در حالت بزرگنمایی 100 درصد، مقیاس تصویر با اندازه اصلی محصول برابر است

چطور از قابلیت چیدمان مجازی استفاده کنیم؟

با تلفن همراه هوشمند یا تبلت خود وارد این صفحه شوید.

بالای مدل سه بعدی محصول، دکمه «در فضای خود ببینید» را انتخاب کنید.

در صورت نمایان شدن درخواست اجازه دسترسی به دوربین دستگاه، این اجازه را بدهید.

در دستگاه‌های اندرویدی در صورتی که قبلا از قابلیت واقعیت افزوده استفاده نکرده باشید نیاز به نصب برنامه خدمات واقعیت افزوده گوگل (Google Play Services for) است که پس از انتخاب دکمه «در فضای خود ببینید» دستگاه شما درخواست نصب آن را نمایش داده و پس از تایید، نصب انجام می‌شود.

دستگاه شما آماده استفاده از قابلیت چیدمان مجازی است.

پس از فعال شدن دوربین، دستگاه را کمی به سطح مورد نظر خود نزدیک کرده و دوربین را حرکت دهید.

پس از ظاهر شدن محصول می‌توانید از آن فاصله گرفته و محصول را در فضای خود چیدمان کنید.

اگر با تلفن همراه هوشمند و یا تبلت خود هستید و همچنان دکمه «در فضای خود ببینید» را نمی‌بینید ابتدا بررسی نمایید نسخه سیستم عامل به روز رسانی شده باشد. سیستم عامل IOS از نسخه ۱۱ به بعد و اندروید از نسخه ۷ به بعد از این فناوری پشتیبانی می‌کند اما برای بهترین تجربه کاربری جدیدترین نسخه سیستم عامل را نصب کنید. همچنین در سیستم عامل اندروید جدیدترین نسخه مرورگر گوگل کروم (Google chrome) را نصب کرده و از این مرورگر استفاده نمایید.

برای استفاده از فناوری واقعیت افزوده (AR) تلفن‌های همراه هوشمند و یا تبلت شما باید دارای یک قطعه سخت افزاری به نام هسته واقعیت افزوده (AR CORE) نیز باشد. درصورتی که سیستم عامل و مروگر شما به روز است و همچنان دکمه «در فضای خود ببینید» را مشاهده نمی‌کنید، متاسفانه دستگاه شما فاقد این قطعه سخت افزاری بوده و امکان استفاده کامل از قابلیت چیدمان مجازی را ندارید و تنها میتواند مدل سه بعدی محصول را مشاهده کنید.