شرکت رستا چوب از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون در زمینه تولید، فروش و صادرات محصولات چوبی و دکوراسیون داخلی فعالیت می کند. تولید درب های ضد سرقت، درب ضد حریق، درب داخلی، درب لابی و… از اصلی ترین محصولات شرکت رستا چوب است.

ما تمام تلاشمان را کرده ایم که پشتیبانی همه جانبه از محصولات ایرانی داشته باشیم. به همین دلیل با خرید خط های تولیدی شرکت های مختلف ایرانی، اقدام به صادرات محصولات تولید داخل به کشورهای مختلف کرده ایم.

رستا چوب، بیشتر از 10 هزار مشتری دارد که رضایتی بالا از محصولات ارائه شده داشته اند. کلیه ی این محصولات تحت نظارت بهترین کارشناسان و متخصصین ساخته می شوند و در نتیجه بالاترین کیفیت لازم را دارند.

اما رستا چوب چه تعهداتی در برابر مشتریان خود دارد؟

کیفیت بالای محصولات

سال هاست که تلاش می کنیم هر روز بر کیفیت محصولات تولیدی خود بیافزاییم! تک تک محصولات عرضه شده توسط این مجموعه، دارای بالاترین سطح از کیفیت و استاندارد هستند، به همین دلیل می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید. کیفیت بالای محصولات رستا چوب باعث شده است که نیاز به تعمیر آن ها به ندرت رخ بدهد. در واقع درب های ضد سرقت، ضد حریق، داخلی و هر چیز دیگری که تحت نظر رستا چوب تولید می شوند، طول عمر بالایی دارند و تا سال ها می توانید بدون دغدغه و نگرانی از آن ها استفاده کنید.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، بیش از هر چیز دیگری تعهد داریم و بر خود موظف می دانیم که بهترین کیفیت ممکن را به مشتریان خود عرضه کنیم. بالغ بر ده هزار مشتری داشته ایم و چیزی جز کیفیت بالای محصولات و خدمات، دلیل این مسئله نبوده است.

خدمات پس از فروش

متأسفانه در بسیاری از صنایع و شرکت های ایرانی، درک درستی نسبت به خدمات پس از فروش وجود ندارد. ما در شرکت رستا چوب تلاش کرده ایم تا به بهترین شکل ممکن، این گزاره را عملی کنیم.

کلیه ی محصولات ما دارای خدمات پس از فروش هستند؛ به همین دلیل هرگونه مشکلی می تواند به سادگی رفع شود. در صورتی که بعد از خرید کالا، متوجه هرگونه مشکل یا ایرادی در آن شدید، می توانید با بخش خدمات پس از فروش این مجموعه تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. همکاران ما در این بخش، بیشترین همکاری لازم را با شما خواهند داشت و در صورتی که کالا یا محصول مورد نظر مشکل داشت، بلافاصله مرجوع می شود و کالای سالم برایتان ارسال خواهد شد.

خدمات پس از فروش برای بیش از 890 کالا، کار ساده و راحتی نیست اما تلاش داریم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم. چرا که باور داریم، باید به بهترین شکل ممکن اعتماد شما را پاسخ گو باشیم.به خوبی می دانیم که هر شخصی، سلیقه ای دارد و ممکن است این تفاوت سلیقه ها زمین تا آسمان باشد. به همین دلیل است که تلاش کرده ایم بیشترین میزان تنوع محصولات و خدمات را داشته باشیم.

با ارائه خدمات پس از فروش، این اطمینان در مشتری های ما شکل می گیرد که ما همواره سعی می کنیم که بهترین خدمات را به آن ها ارائه کنیم. واقعیت این جاست که هدف ما، ارائه بهترین کالاهای تولید داخل است. به نحوی که هم مشتری ها رضایت کافی از محصول داشته باشند و هم برای اولین بار، معنای واقعی خدمات پس از فروش در کشور به عمل برسد.

با تمام این توضیحات، امیدواریم که شناخت خوبی نسبت به شرکت رستا چوب به دست آورده باشید. ما به ده هزار مشتری خود افتخار می کنیم. به تنوع کالاهای خود افتخار می کنیم اما درجا نمی زنیم. روز به روز خودمان را با نیازهای مشتریان خود تطبیق می دهیم و می خواهیم که رضایت صد در صدی آن‌ها را به دست آوریم.

چنان چه هرگونه پیشنهاد یا انتقادی نسبت به این مجموعه دارید، با ما در میان بگذارید. باور داریم که برخی مواقع، ممکن است که از درون متوجه ایرادات خود نشویم؛ اما شما می توانید در جهت ارتقاء محصول و خدمات، ما را یاری رسان باشید؛ بنابراین از هر گونه نقد یا پیشنهادی استقبال می کنیم.

علاوه بر این، شماره تماس های ما در وب سایت درج شده است. می توانید تمام سؤالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن به آن ها پاسخ بدهیم.

در نهایت امیدواریم که شما را در جمع مشتریان و خریداران خود ببینیم

 

 

16 سال است که با شماییم و از این پس نیز همراه شما خواهیم ماند.